ג'בילי עורכי דין

הסדרי חוב

הסדר חובות מול בנקים, המכונה גם משא ומתן מול בנקים, הוא תהליך שבו עורך דין המייצג אדם פרטי או חברה משוחח עם המחלקה המשפטית של הבנק או עם עורך דין חיצוני המייצג את הבנק, כדי להגיע להסכמה על החוב העומד. עורך הדין ינסה לנהל משא ומתן על פשרה נוחה ללקוח, כגון תשלום חודשי נמוך יותר, ריבית נמוכה יותר על ההלוואה או תקופת החזר ארוכה יותר. לעיתים, ייתכן שעורך הדין אף יוכל לנהל משא ומתן לעסקה שבה נסגר החוב בתמורה לתשלום מיידי של חלק מההלוואה.

אמנם יש אפשרות לאדם פרטי להגיע להסכמות אלו ישירות מול הבנק ללא עזרת עורך דין, אך מומלץ לפנות לייעוץ משפטי מעורך דין מנוסה המתמחה בטיפול בתביעות נגד בנקים.
למשרד עורכי דין ג׳יבלי יש את הידע, הניסיון והכלים להתמודד מול הבנק ולחתור לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. הם מכירים את החוקים והתקנות השולטים במערכת הבנקאית ומסוגלים לייצג את הלקוח בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, כאשר הבנק מודע לכך שהלקוח מקבל ייעוץ משפטי באמצעות עורך דין, הוא עשוי להיות זהיר יותר במעשיו, ועלול להסכים לפשרה טובה יותר עבור הלקוח, מתוך ידיעה שהאינטרס שלו הוא להגיע להסדר פשרה. עם הלקוח ולקבל כבר חלק מהכסף, במקום לעבור מאבק משפטי ארוך שעלול להסתיים בכך שהבנק לא יקבל כלום או חלק קטן.

דילוג לתוכן