ג'בילי עורכי דין

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון מתרחשת כאשר אדם אינו מסוגל לשלם את הוצאותיו וחובותיו מכיוון שההוצאות וההתחייבויות שלו עולים על הכנסותיו ונכסיו. בדרך כלל מומלץ שמישהו יכריז על חדלות פירעון רק כאשר אין פתרון אחר, כגון הסכם פשרה או משא ומתן עם נושים. הכרזה על חדלות פירעון ופנייה לבית המשפט יוזמים תהליך שהיה ידוע בעבר כפשיטת רגל ליחידים ופירוק חברות. עם זאת, ההליך הנוכחי, לפי חוק חדלות הפירעון החדש, קצר ומסורבל פחות מבעבר, אך הוא עדיין כרוך בהגבלות מסוימות לחדל הפירעון. המטרה הסופית של התהליך היא להגיע להכרעה בהקדם האפשרי, בין אם מדובר בהסדר נושים שנערך על ידי החייב ובין אם מדובר בתכנית פירעון שנקבעה על ידי נאמן, ולאחריה יוכל החייב להפטר מחובותיו.

ג'יבלי, משרד עורכי דין בחיפה, מתמחים בנקיטת הליכים משפטיים נגד בנקים ובניהול הליכים נגדם וכן בייצוג אנשים פרטיים ובעלי עסקים בנושאים הקשורים לחדלות פירעון, הסדר חובות והסדרי נושים. 

למשרד עורכי דין ג'יבלי ניסיון וידע עשיר בתחומים אלו, דבר המאפשר הענקת ליווי וייצוג מקצועי ללקוחות המתמודדים עם קשיים כלכליים. ברשותם הידע והכלים לטפל בעניינים משפטיים מורכבים ושואפים לתוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיהם. 

עורכי הדין ג'יבלי עוזרים ללקוחותיהם לנווט במערכת המשפט ופועלים לפתרון הקשיים הפיננסיים שלהם.

דילוג לתוכן